O NÁS
www.czech-delta.cz

Internetový portál a e-shop věnovaný napájecím spínaným zdrojům vznikl za účelem zlepšení podpory prodeje zákazníkům výrobce Delta Electronics Group.

 

   Delta je asijsko - evropským výrobcem špičkových spínaných napájecích zdrojů a zaujímá více než 54% objemu výroby v tomto oboru na celém světě. Dodává do renomovaných značek jako je APPLE, Toyota a pod.

   Výrobní závody má v několika zemích světa, zejména Taiwan, China, Thailand, Mexico, Indie, taky na Slovensku v Dubnici nad Váhom.

 

   My jsme ryze českou společností MI6 s.r.o., vzniklou z původní OSVČ Marek Růžička, s know how v oboru spínaných zdrojů již více než 18 let. Náše portály se staly obchodními uzly zákazníků napájecí techniky. Zajišťujeme distribuci těchto zdrojů v celé EU.

   Garantujeme Vám nejlepší ceny v ČR na výrobky které žádáte, způsobem pružného obchodu tak získáváme pozici největšího distibutora v ČR, ačkoliv celou logistiku a agendu obchodu zajišťujeme jen několika velmi schopnými lidmi.

Na našich portálech naleznete informace o novinkách, zejména z oboru elektrického nápájení.

   Provozujeme internetové portály www.czech-delta.cz, www.czech-meanwell.cz, www.eshop-meanwell.czwww.spinanyzdroj.cz a www.czech-ips.cz

Obchodujeme se zdroji značky Delta Electronics, Mean Well, POS, Global Leader Power a IPS.